Paikallisyhdistykset

Etelä-Tampereen paikallisyhdistys ry

puheenjohtaja Esko Erkkilä
esko.erkkila@gmail.com
050 556 4878

Hervannan paikallisyhdistys ry

puheenjohtaja Anitta Aaltonen
aaltonen.anitta@outlook.com

Kalevan paikallisyhdistys ry

puheenjohtaja Kari Hakala
041 463 8110

Länsi-Tampereen paikallisyhdistys ry

puheenjohtaja Raija Moilanen
raija@raijamoilanen.fi
044 727 1302

Messukylän paikallisyhdistys ry

puheenjohtaja Antti Juva
antti.juva@gmail.com
050 511 1716

Tampereen paikallisyhdistys ry

puheenjohtaja Markku Kivi
markku.kivi@umyhtiot.fi
050 323 7471

Lue lisää paikallisyhdistyksestä tästä linkistä.

Katso esittelyvideo tästä linkistä

Teisko – Aitolahden paikallisyhdistys ry

puheenjohtaja Esko Yli-Pärri
eskoyp@gmail.com

Keskustanaisten Tampereen osasto ry

puheenjohtaja Anna-Kaarina Rantaviita-Tiainen
annakaarina.rantaviitatiainen@gmail.com
050 366 4143

Tampereen Keskustanuoret ry

puheenjohtaja Joonas Soukkio
joonas.soukkio@gmail.com

Tampereen Opiskelevat Keskustalaiset ry

puheenjohtaja Juho Korpela
juho_korpela@outlook.com

Valikko